GRUNDFOS dünya genelinde  ısıtma, hava şartlandırma,  basınçlandırma, yeraltı su temini, domestik su temini endüstriyel uygulamalar, dozlama, çevresel uygulamalar, foseptik ve atık su konularında pompa çözümleri sunan bir firmadır.

Yıllık 10 milyon adet pompa üretimi ile dünya çapında lider bir pompa imalatçısı konumundadır.

1945 yılında Danimarka’da kurulan ve yedi yıl gibi kısa bir sürede seri üretime geçen firma bu hızlı gelişimini günümüze kadar sürdürmüş, yarım asırı aşkın mazisi içinde 9 ülkede 12 fabrikasıyla üretim yapmakta olan global bir pompa  üreticisi  kimliğine  kavuşmuştur.

Firmamız daha ziyade Güney Marmara bölgesinde (Bursa, Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya, Çanakkale) hizmet vermektedir. Bursa Grundfos bayisi olan firmamız 15 yılı aşkın tecrübesi ile

Domestik su temini: Dalgıç, jet, çok kademeli pompalar ve evlerde, bahçelerde, hobi uygulamalarında su temini için kompakt sistemler.

Atık su: Drenaj, Atık su ve Foseptik pompaları büyük binalar ve belediyeler için

Çevresel uygulamalar: Zehirli yeraltı suları, kalite analizi için su örnekleri amaçlı dalgıç pompalar.

Dozaj: Atıksu iyileştirme sistemleri, yüzme havuzları ve endüstri için dozaj pompaları.

Yenilenebilir enerji sistemleri: Elektrik bulunmayan uzak bölgelerde yenilenebilir enerji tabanlı su temini sistemleri.

Isıtma ve sıcak su servis sistemleri: Merkezi ve uzaktan ısıtma sistemleri için ve domestik sıcak su servis sistemleri için sirkülasyon pompaları.

Soğutma ve hava şartlandırma sistemleri: Soğuk su veya diğer sıvıların soğutma ve hava şartlandırma sistemleri için sikülasyon pompaları.

Endüstriyel uygulamalar :Endüstriyel ve proses sistemleri için su, soğutma sıvısı ve diğer sıvıların transferi için geniş seçenekte pompalar.

Basınçlandırma ve sıvı transferi: Dikey ve yatay, santrifüj pompalar ve sıvı transferi ve sıcak ve soğuk suyun  basınçlandırılması için basınçlandırma sistemleri.

Yeraltı suyu temini: Yeraltı suyu temini, sulama ve yeraltı suyu seviyesi azaltmak için dalgıç ve kuru montaj pompalar.

konularında doğru pompanın seçilebilmesi için hizmetinizdedir.