Bursa'da 27 yıllık tesisat, proje, imalat, malzeme satış ve taahhüt tecrübesi, VIESSMANN,GRUNDFOSS, DANFOSS, MAS-DAF, BALTUR, SONDEX-TANPERA,PERMO yetkili bayisi olan firmamızın sunduğu malzeme satış hizmetleri online portal ile kapınıza taşınıyor.

Done Mühendislik, bu gün 35 kişilik uzman mühendis, teknisyen ve şantiye görevlilerinden oluşan personeli ile merkezi ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, klima sistemleri, radyatör, havalandırma sistemleri, nemlendirme sistemleri, güneş enerji sistemleri gibi alanlarda özellikle imalathane, fabrika gibi endüstriyel tesisattan bina inşaatı tesisatına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Klima, Kombi, Kazan, Oda Termostatları, Vanalar, Esanjör, Pompa, Su Yumuşatma Sistemleri için uygun fiyatlarımızı ve kampanyalarımızı hergün güncellenen sitemizden takip edebilirsiniz.

DONE MÜHENDİSLİK'in vizyonunu "önce insan" ilkesi belirler. Kurulduğu 1994 yılından bu yana insan merkezli yaklaşımı doğrultusunda yenilikçilik, kalite ve güvenilirlikte liderliği elden bırakmamaya kararlıdır.