Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin


Toplu konutlar, alışveriş merkezleri, oteller, termal oteller ve fabrikaların merkezi ısıtma sistemleri tarafımızdan sağlanır.

Merkezi ısıtma ile ısıtılan yapıların kazan tesisatları ve hatta uygulanması tarafımızca sağlanır.

Isıtılması gereken iç ortamların ısıtma tekniği yerden ısıtma yöntemiyle tarafımızdan sağlanır.


Toplu konutların, sitelerin, ofislerin kombi tesisatları tarafımızdan sağlanır.

Sistemlerin bakır boru uygulamaları tarafımızdan sağlanır.

Kazanlı sistemlerin yanı sıra yoğuşmalı(Kondenzasyon) kazan sistemleri tarafımızca projelere uygulanır.

Normal klima sistemlerinin soğutma ve ısıtmada ekonomik olmadığı geniş kapalı alanların soğutma ve ısıtmaları için projelere DONE MÜHENDİSLİK tarafından uygulanır.

Çeşitli endüstriyel projeler için öncelikli olarak tekstil, yüzey işlem ve biyogaz tesisleri için profesyonel ekiplerimizce projeye uygulanır.

Endüstriyel olarak buhar ihtiyacının olduğu sistemlerde(İplik boyama, kumaş boyama gibi tekstil endüstrisinde kullanılan ve buna ek olarak buharı bir ısı iletim aracı olarak endüstriyel makinaların beslenmesi için kullanan sistemler) buhar kazanlarının projeye uygulanması ve teknik yeterlilikte ki hatların çekilmesi tarafımızca sağlanır.

Çeşitli endüstriyel uygulamalarda kızgın sulu ve kızgın yağlı sistemlerin projeye uygulanması, gerekli ekipmanların temini ve teknik olarak doğru şekilde hatta entegrasyonu tarafımızca sağlanır.

Polietilen bağlantıları Bursa’da ilk olarak uygulayan firmalardan biri olarak biyogaz dahil çeşitli sistemlerde doğalgaz polietilen servis ve dağıtım hatları tarafımızca projeye uygulanır.


Endüstriyel projelerde ihtiyaca göre açık ve kapalı çevrimlerde eşanjörlerin sisteme uygulanması tarafımızca sağlanır.Plakalı eşanjörler, borulu eşanjörler, platecoil, econocoil eşanjörler, spiral eşanjörler ihtiyaca göre prosese DONE MÜHENDİSLİK tarafından uygulanır.


İhtiyaca göre apareyli ısıtma sistemleri kapalı alanlara tarafımızca uygulanır.

16 Bara kadar geçerli EPDK belgemiz ile gerekli doğalgaz çeşitli endüstriyel sistemlere tarafımızca uygulanır.


Doğalgaz regülatör ve sayaçları gerekli standartlara göre projeye uygulanır.


Özellikle biyogaz sistemleri için fermantör(fermanter) ve Digester silolarının ısıtmaları için özel olarak büktüğümüz(kıvırdığımız) paslanmaz boruların ısıtma amacı ile silolara profesyonel ekiplerimizce uygulanması.