Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin

Merkezi klima ve havalandırma sistemleri(VRF Klimalar) dış üniteler, iç üniteler ve aksesuarlar ile kapalı mekanların soğutmaları amacı ile projelere tarafımızca uygulanır.

Çeşitli endüstriyel uygulamalar için(makine soğutmaları, ortam soğutmaları, tank soğutmaları) chiller uygulamaları tarafımızca yapılır.


Fan coil ve VRF sistemlerinin temiz hava ve egzos beslemeleri hava kanalları aracılığıyla firmamız tarafından profesyonelce projeye uygulanır.

Farklı boyut ve büyüklükteki iç mekanları soğutmak amacıyla konut ve ticari yapılarda split klimalar firmamız tarafından uygulanır.

Merkezi klima santralleri VRF sistemlerinin taze hava egzos ihtiyacını karşılamak için geniş ve kalabalık mekanlar için tarafımızca uygulanır.

Fabrikalar ve kalabalık mekanlar için uygulanan için uygulanan fan coil sistemleri merkezi bir şekilde firmamız tarafından projelere entegre edilir.

Birden fazla iç ünitenin, bir dış ünite ve gaz akış dağıtıcıları yardımı ile kontrol edildiği sistemler firmamız tarafından projeye uygulanır.

Multi klima sistemleri bir çok ortamın iklimlendirilmesi amacıyla firmamız tarafına projenize entegre edilir.

Çok sayıda iç ünitenin tek bir dış üniteye bakır borular yardımıyla bağlanmasıyla oluşturulan iklimlendirme çözümlerine uygulanır.

Ticari ofisler için özellikle AVM gibi kalabalık mekanlarda firmamız tarafında uygulanır.


Toplu konutların, sitelerin, ofislerin kombi tesisatları tarafımızdan sağlanır.

Nem değerlerinin ASHRAE standartlarına göre(Bireylerin uygun yaşama koşulları gözetilerek) uygun bir şekilde dizayne edilir.Bu değerlere göre doğru çözümler yaşam alanlarına uygulanır.(Özellikle yüzme havuzları, spor salınları, fabrika iç mekanları.)

Duvar tipi split klimaların ekonomik çözümler yarattığı alanlarda, bunlar firmamız tarafından projelere uygulanır.

Endüstriyel amaçlar doğrultusunda endüstriyel klima sistemleri uygun ortam koşullarını yaratmak amacıyla sistemlere uygulanır.

Özel proses uygulamaları için gerekli çözümler teknik ekibimiz tarafından sizlere sunulur. Teknik ihtiyaçlarınıza göre endüstriyel çözümler firmamız tarafından projelerinize uygulanır.

Özellikle farklı sistemler için uygulanan(Temiz odalar, yoğun bakım, ilaç, ameliyathaneler, labaratuvarlar, gıda sektörü, kimya sektörü) hijyenik klima sistemleri firmamız tarafından projelerinize uygulanır.

Sistemlerin bakır boru uygulamaları tarafımızdan sağlanır.

ASHRAE standartlarına göre belirlenen nem oranları nem kontrol sistemi ile kontrol edilir.Bu sistem projelerine firmamız tarafından uygulanır.