Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin

Sulama sistemleri için tarımsal amaçlı çözümler firmamız tarafından uygulanır. Akıllı sulama sistemleri, manuel sulama sistemleri ve gerekli hidrofor grubunun gerekli alana uygulanması firmamız tarafından sağlanır.

HDP(High Density Polyethylene), PPRC(Polyprophilen), PE(Polyethylene), PVC(Polyvinyl Chloride), U-PVC(Unplasticised Polyvinyl Chloride) bağlantılarınız ihtiyaca göre projelerinize firmamız tarafından uygulanır.

Çeşitli endüstriyel amaçlar doğrultusunda(Arıtma, kurutma, çökeltme vb.) atık su tesisatınızın proses işlemleri ve sıfırdan kurulumu DONE MÜHENDİSLİK tarafından sağlanır.

Tarımsal ya da endüstriyel amaçlı kaynaktan ya da sondaj kuyusundan gelen yer altı suyu gerekli işlemler yapılarak amaçlarınız doğrultusunda sisteminize firmamız tarafından entegre edilir.

Konutlarda ve endüstriyel sistemlerde temiz su, yumuşak su, sert su, sıcak ve soğuk su ihtiyaçlarının temini firmamız tarafından sağlanır.

Çeşitli prosesler için çelik boru tesisatlarınız galvanizli ya da normal olarak projelerinize firmamız tarafından uygulanır.

Toplu konutlarda, sitelerde, otel ve termal otellerde, AVM’lerde bina içi tesisatlar firmamız tarafından TMMOB’un belirlediği standartlara göre projelerinize uygulanır.

Polietilen kaynakları tecrübeli kadromuz sayesinde rüzgardan soğuktan vb. çevresel faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.Firmamız endüstriyel amaçlı PE kaynaklarınızı projenize uygular.

Yer altı tesisatları, atık su tesisatları(Kaynaktan, deri endüstrisi arıtma havuzlarında vb.) dalgıç pompalı deşarj sistemleri kullanılarak projenize entegre edilir.

Hattınızdaki basınç kayıpları göz önünde bulundurularak hidrofor ve basınçlandırma sistemleri projelerinize firmamız tarafından uygulanır.