Your Work Is Done

Done Mühendislik

Bursa’da 1994’den beri tesisat, proje, imalat, malzeme satış ve taahhüt tecrübesi, VIESSMANN, GRUNDFOS, DANFOSS, BALTUR, SONDEX-TANPERA, PERMO yetkili bayisi olan firmamız sunduğu malzeme satış hizmetleri ile size çok yakın.
  Done Mühendislik, bu gün 35 kişilik uzman mühendis, teknisyen ve şantiye görevlilerinden oluşan personeli ile merkezi ısıtma sistemleri, klima sistemleri, radyatör, havalandırma sistemleri, nemlendirme sistemleri, güneş enerji sistemleri gibi alanlarda özellikle imalathane, tekstil, seramik, otomotiv fabrikaları, biyoenerji, hidroelektrik santralleri gibi endüstriyel tesisatta hizmet vermektedir.
  DONE MÜHENDİSLİK’in vizyonunu “önce insan” ilkesi belirler. Kurulduğu 1994 yılından bu yana insan merkezli yaklaşımı doğrultusunda yenilikçilik, kalite ve güvenilirlikte liderliği elden bırakmamaya kararlıdır.

"Heat is like a wild horse. If you can control it you can do everything. If you are an angel, you can produce electricity. If you are devil, you can destroy a whole city. "

- Dr. Cemil YAMALI

Professor in METU